Konsulting

Naszym kapitałem jest wiedza, którą dzielimy się z ludźmi szukającymi rozwiązań na miarę XXI wieku.

ValueTank jest dostawcą usług konsultingowych i rozwiązań informatycznych wspierających najważniejsze obszary zarządzania przedsiębiorstwem. Zapewniamy unikalne połączenie wiedzy i doświadczenia oraz znakomitą znajomość realiów polskiego rynku. Usługi doradcze dzielimy na dwa podstawowe obszary: zarządzanie informacją oraz zarządzanie projektami.

Data Governance


Świadome wykorzystanie danych i budowana na tym fundamencie wiedza, to szansa, że uda się sprostać wymaganiom coraz bardziej uregulowanego świata zanim zaczną się problemy (spóźnione decyzyjne, nieuzasadnione wydatki, kary RODO, kłopoty z KNF etc.), ale też i poważne wyzwanie dla firmy, która decyduje się wejść na ścieżkę świadomego wykorzystania swoich danych w codziennej praktyce zarządzania.

Taką transformację wspiera Data Governance – dobra praktyka zarządzania, dzięki której dane przestają być wyłącznie kosztem, a cała organizacja ma szansę na ich zrozumienie, uświadomienie sobie ich znaczenia i rozpoczęcie budowania na tej podstawie nowej wartości firmy.

Zarządzanie projektami


Działanie każdego współczesnego przedsiębiorstwa i instytucji publicznej bazuje na dużej liczbie prowadzonych jednocześnie przedsięwzięć. Oddziałują one na siebie w wielu obszarach, takich jak wspólne cele, zasoby oraz finanse. Zapewnienie zgodności całego portfela projektów ze strategią organizacji, planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów, oraz bieżąca koordynacja i rozwiązywanie konfliktów stają się coraz trudniejsze, wraz ze wzrostem skali i złożoności działań.

Posiadamy głęboką wiedzę metodyczną oraz doświadczenia praktyczne w zakresie zarządzania programami oraz portfelami projektów (Project Portfolio Management).

Zapraszam do kontaktu

Piotr Nowak
Information Management
Business Unit Manager
kom. 504 144 812
pnowak@valuetank.com

Zapraszamy do kontaktu

Maciej Scherer
Pełnomocnik Zarządu
Project Portfolio Manager
kom. 605 731 942
mscherer@valuetank.com

Narzędzia IT Data Governance

Narzędzia IT do zarządzania projektami

Zarządzanie projektem na najwyższym poziomie. Wizja. Planowanie. Kontrola.

Chcesz lepiej zarządzać swoim biznesem?
Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas →

Klienci


Pomogliśmy wielu najlepszym firmom z różnych sektorów gospodarki, skontaktuj się z nami, aby do nich dołączyć