Szkolenia dla programistów, testerów i managerów IT

Zapraszamy na szkolenia

W dzisiejszych czasach, biznes jak nigdy dotąd przenika się z IT, projekty biznesowe wymagają coraz głębszej wiedzy informatycznej, a informatycy, pełnią coraz częściej rolę doradczą. Dlatego w naszej ofercie, nie mogło zabraknąć szkoleń, które wspierają zarówno tych, którzy chcieliby w przystępny sposób pozyskać niezbędną wiedzę z dziedziny informatyki, ale jednocześnie oferujemy pomoc informatykom w przygotowaniu się do pełnienia ról kierowniczych i doradczych.

Nasze szkolenia nie są zbyt trudne dla tych, którzy nigdy nie programowali, a chcieliby zrozumieć jak powstaje oprogramowanie, po to aby osiągać lepsze rezultaty. Szkolenia dedykowane specjalistom technicznym są zaś oparte na przykładach oraz zagadnieniach związanych z dostawą oprogramowania, przez co bardzo ułatwiają praktyczne przyswajanie wiedzy.

 

Mamy nadzieję, że nasze propozycje szkoleń trafiają w Wasze potrzeby, jeżeli macie inne pomysły, proszę skontaktujcie się z nami abyśmy mogli dla Was taką ofertę przygotować szkolenia@valuetank.com


Klienci


Pomogliśmy wielu najlepszym firmom z różnych sektorów gospodarki, skontaktuj się z nami aby do nich dołączyć