PIM, czyli skuteczne zarządzanie informacjami o produkcie

PIM (Product Information Management) – centralny system do zarządzania wszystkimi informacjami o produkcie. PIM upraszcza proces gromadzenia, przechowywania oraz tworzenia informacji, a także ich dystrybucję do różnych kanałów sprzedaży i E-commerce (katalogów promocyjnych, stron internetowych, platform e-commerce, systemów ERP i wielu innych zewnętrznych sieci sprzedaży).

PIM wspiera poprawę jakości danych oraz ich dokładności i kompletności, jednocześnie upraszczając i przyspieszając zarządzanie katalogiem produktów. Przedsiębiorstwa mogą łatwiej i szybciej tworzyć i wprowadzać na rynek atrakcyjne produkty, poprawiać swoje procesy sprzedażowe, a dzięki temu mogą dostarczać  Klientom segmentu B2B oraz B2C wysokiej jakości doświadczenia produktowe.


Korzyści z wdrożenia PIM:

  • szybsze wdrażanie nowych produktów,
  • działania marketingowe omnichannel,
  • wsparcie w opanowaniu nowych rynków zbytu,
  • mniejsza liczba zwrotów towarów,
  • przyjazne doświadczenia Klienta w kontakcie w produktem.


  PIM Syndigo –  centralny, samowystarczalny system do zarządzania i dostarczania informacji produktowych do różnych kanałów sprzedaży oraz E-commerce. Pozwala na ujednolicenie zbiorów danych, pomaga zachować ich spójność oraz dokładność oraz kontrolę nad nimi na każdym kroku.

  Firmy najczęściej korzystają z wielu systemów: systemu PIM oraz innych systemów do dystrybucji informacji. Ale nie musi tak być. Syndigo to jedyny system omnichannel, pozwalający zarówno na zarządzanie informacjami, ale także na ich łatwą dystrybucję, dzięki Active Content Engine ( przyspiesza przepływ danych i treści w całym ekosystemie handlowym).

  Syndigo zapewnia najbardziej zorientowaną na użytkownika platformę danych, pozwalającą na ich konsolidację, swobodne analizowanie i zarządzanie oraz dostarczanie do wszystkich niezbędnych kanałów, dzięki czemu firmy mogą efektywnie zwiększyć swoją sprzedaż w różnych kanałach i rozwijać swoją działalność.


  Dzięki PIM Syndigo:

    Udostępniaj wszystkie informacje o produktach na jednej platformie.


    Usprawnij aktualizacje danych produktów.

     Unikaj nieścisłości, niespójności i błędów danych.


     Łatwo zarządzaj nowymi kanałami sprzedaży i rozszerzaj je dzięki wysokiej jakości informacjom.
       Porozmawiajmy

       Michał Geryszewski

       Business Unit Manager
       tel.  519 340 629
       mgeryszewski@valuetank.com

        REFERENCE DATA MANAGER

        Poznaj narzędzie do zarządzania danymi referencyjnymi

        Zobacz

        FLEXI

        Poznaj produkty oparte o FleXiML - system stworzony z myślą o budowie dedykowanych aplikacji i szeroko rozumianych „inteligentnych rejestrów elektronicznych”

        Zobacz